ARCUS, 2018

Kolekcijā ARCUS (“varavīksne” latīņu valodā) prezentēti gredzeni no organiskā stikla, ar akmeņiem vismaigākajos krāsu toņos. Pirms instalācijas radīšanas, dizainere rūpīgi izpētījusi galerijā krītošo saules staru kustības trajektoriju, lai veidotu kompozīciju, balstoties uz šiem novērojumiem. Mijiedarbībā ar gredzeniem, kas stiprināti starp galerijas griestiem un grīdu, gaisma, kas katru dienu uz divām stundām ieplūst izstādes telpās, rada īstas varavīksnes efektu.

“Šī kolekcija ir ne tikai mēģinājums piepildīt sapni par tuvošanos varavīksnei un it kā pieskaršanos tai, bet arī iespēja ar gredzeniem nest šos krāsainos gaismas starus uz savas rokas katru dienu! Instalācijas galvenā arka apvieno 21 gredzenu no organiskā stikla, ar vēstījumiem latīņu un sengrieķu valodās,” ar sajūtām dalās dizainere Anna Fanigina, — “ kolekcijas viegluma un caurspīdīguma prasības noteica arī materiālu izvēli, kas šajā gadījumā ir silto toņu organiskais stikls un caurspīdīgi dabīgie akmeņi vēsos toņos.”

Dizainere pirmo reizi radījusi rotu kolekciju, kurā kā izejmateriāls netika izmantots metāls, tāpēc tā ir gan kā eksperiments, gan iespēja realizēt savas idejas jaunā tehnikā. Kolekcija tika izstādīta 2018. gada oktobrī Venēcijas dizaina nedēļas laikā galerijā Art Studio Larkina.

Izstādes:
2018.gada 6.oktobris līdz 2018.gada 14.oktobris, Art Studio Larkina, Venēcija, Itālija